Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8651
Stary 02.03.2011, 23:10
Problem z tym ze dla Wojciechowskiego liczą się wyniki i trofea, a dziś wieczorem odpadł mu kolejny. Józio juz kilka razy pokazywał że nie działa racjonalnie więc można się spodziewać że właśnie Boss zostanie Choć nie wykluczone że wyleci Co do gry to zgodzę sie że jak na polskie warunki mecz mógł się podobać, tak jak mecz Lechii z Jagą.

Kilka dnie temu ktoś pytał w wątku Mam pytanie czy jest ktoś wyżej od trenera klasy Uefa PRo (czy coś w tym stylu), według mnie wyżej jest tylko J.W
Odpowiedz cytując