|
Akurat Polonia w drugiej połowie zepchnęła do desperackiej obrony Amice i jakby wykorzystała ze 3 setki mecz wygrałaby Polonia. To nie wina trenera ze Smolarek, Gołębiewski czy Trałka nie potrafią celnie strzelić na bramkę (mówię o tym meczu).
Polonia zagrała w drugiej połowie naprawdę bardzo dobrze i szczerze to żałuje że nie zamknęła ryja tym płaczkom i oszustom z Amiki patrz. Uwajaj i Kotorowski
|