Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8649
Stary 02.03.2011, 23:03
Akurat Polonia w drugiej połowie zepchnęła do desperackiej obrony Amice i jakby wykorzystała ze 3 setki mecz wygrałaby Polonia. To nie wina trenera ze Smolarek, Gołębiewski czy Trałka nie potrafią celnie strzelić na bramkę (mówię o tym meczu).

Polonia zagrała w drugiej połowie naprawdę bardzo dobrze i szczerze to żałuje że nie zamknęła ryja tym płaczkom i oszustom z Amiki patrz. Uwajaj i Kotorowski
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując