Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 02.03.2011, 22:55
Spokojnie - remis będzie conajmniej. Na zero z tyłu powinniśmy zagrać. Pytanie tylko czy zagramy na plus z przodu. Oby drużyna zaczęła rozkręcać się jak najszybciej. Osobiście wstawiłbym do pierwszego składu zamiast Kirma Łobodzińskiego. Myślę, że taka zmiana wyszłaby drużynie na dobre.
Odpowiedz cytując