Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
494
02.03.2011, 20:51
Postarały sie chłopaki. Życzenia dla Roberta od kolegów
Miłe to !
http://www.formula1.com/news/headlin...1/3/11788.html
Mikołaj Sokół tydzień temu był z wizytą u Roberta . Tutaj można posłuchać wywiadu:
http://www.f1.pl/Wywiady.188.0.html
Silvestro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Silvestro
Znajdź inne posty napisane przez Silvestro