Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17538
Stary 02.03.2011, 20:40
Mozna ponarzekac na terminy oddania stadionu i kilka technicznych rzeczy, to ze ktos skapi kase na elewacje trybuny, widac golym okiem, badz jest poprostu zostalo to zle zaplanowane bo... chyba zaden stadion nie ma tak swietnego wykonczenia jesli chodzi o streft kibicow, wszystko wytynkowane, plytki na scianach i na podlodze, podwieszane sufity, lazienki cale wylozone plytkami...

Az z ciekawosci, moglby wkleic ktos choc jedno zdjecie ze stadionu ktory ma tak wykonczone strefy kibica?

Ale ok, srodek jest swietny... ale no z zewnatrz, o ile zwykly kibic nie bedzie az tak zrazony ta elewacja, zwlaszcza jak mecze beda wieczorami. Tak jesli bedzie sobie szedl np czlonek zarzadu PZU badz jakies innej korporacji na mecz, pewnie i z jakims klientem do Skyboxa i bedziesz wchodzil przez takie wejscie, do wstyd na calego:


goly beton, zacieki... a widzac ze barierki przy slupach sa pomontowane, to watpie zeby w najblizszym czasie cos z tym zrobili... na miejscu Wisly, sam bym kilka tys wylozyl zeby przynajmniej lekko to otynkowac... Porownujac to wejscie, do starego wejscia na A i B... to stare ponad 10 letnie duzo lepiej sie prezentowalo!

ps. nawet najlepsze stadiony nie sa tak wykonczone w srodku : http://www.youtube.com/watch?v=tzte6baPPJc Allianz Arena, badz Ci co byli na MŚ albo meczu Wisly to widzieli jak wyglada w srodku Arena auf Schalke (goly beton, wystajace rury i klimatyzacja itp)
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 02.03.2011 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując