Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 02.03.2011, 20:28
Ja tam nie panikuje ,bo ta druzyna potrzebuje jescze czasu na dotarcie sie i dobrze ze taka porazka trafila sie nam teraz.Zespol "zareaguje" i dostanie nauczke co znaczy podejscie przed meczem "a jakos to bedzie".

I jescze takie wnioski

plusy
-bramkarz Pareiko-znalezlismy go jakies 2 lata za pozno,super zawodnik

-Melikson-to bedzie mozg,i wokol niego budwac taktyke na mecz

-Chavez-solidny ,warto by go chyba wykupic

Minusy
Jaliens-mam nadzieje ze to tylko zle poczatki,bo gra zle ,ale miejmy nadzieje ze sie wyrobi

Kirm-niewiem czemu ale on zawsze albo zle poda albo o jedo temp spozniony.Ciagle nie moze mnie jego gra przekonac.

Gargula-sory ale za taka kase taka gra to wstyd.

Zuraw-ze wzgledu na szacunek dac mu jakas prace w klubie,scouta czy kogos takiego.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI