|
Ja tam nie panikuje ,bo ta druzyna potrzebuje jescze czasu na dotarcie sie i dobrze ze taka porazka trafila sie nam teraz.Zespol "zareaguje" i dostanie nauczke co znaczy podejscie przed meczem "a jakos to bedzie".
I jescze takie wnioski
plusy
-bramkarz Pareiko-znalezlismy go jakies 2 lata za pozno,super zawodnik
-Melikson-to bedzie mozg,i wokol niego budwac taktyke na mecz
-Chavez-solidny ,warto by go chyba wykupic
Minusy
Jaliens-mam nadzieje ze to tylko zle poczatki,bo gra zle ,ale miejmy nadzieje ze sie wyrobi
Kirm-niewiem czemu ale on zawsze albo zle poda albo o jedo temp spozniony.Ciagle nie moze mnie jego gra przekonac.
Gargula-sory ale za taka kase taka gra to wstyd.
Zuraw-ze wzgledu na szacunek dac mu jakas prace w klubie,scouta czy kogos takiego.
|