Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 02.03.2011, 19:28
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem Cie i nie o to mi chodzi, rozumiem tych co siedzą za granicą czy w Polsce ale np 300-400km od Krakowa. Chodzi mi o innych, z Krakowa i okolic, bo jak widze podczas meczu wpisy "nie dam na bilet, bo nie widzę u grajków zaangażowania" - Żenada, po 2 nie rozumiem oglądania meczu (tv, internet) i co 10 min wpisywania się na forum...

Co do meczu z Ruchem - wiadomo co z Genkovem i Cikosem? zagrają?
Nie no spoko, po prostu wiele osób czuje się lepszymi kibicami nie doceniając jakie mają szczęście mogąc być na każdym meczu..a jeśli z tego nie korzystają to naprawdę..i rzeczywiście w trakcie meczu należy skupić się na meczu a nie wypisywać jakieś głupoty.

co do Cikosa to z tego co wiem nic nie stoi na przeszkodzie żeby zagrał. O Genkovie jakoś cicho ale wydaje mi się, że powinien zagrac. Przynajmniej mam taką nadzieję
Odpowiedz cytując