|
Usunąłem swój post, bo mogło to zostać źle odebrane.
O ile dobrze zrozumiałem post Sopranosa, to nie chodziło mu o potwierdzenie tożsamości, tylko raczej faktu bycia studentem (czyli studenckiej legitki), który uprawnia do ulgi.
Ja odpisałem w sprawie potwierdzenia ulgi. Umówmy się, że nie jest to to samo, co sprawdzanie tożsamości jako takiej. Za resztę osób nie biorę odpowiedzialności.
Ostatnio edytowane przez murray : 02.03.2011 o godz. 18:39.
|