Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 02.03.2011, 18:06
raindog napisał(a):Wyświetl post
W napadzie oprócz Żurawia i Riosa są jeszcze Mały i Melikson.

Poza tym napastnik nic nie da, jeśli pomoc nie pracuje. We wtorek oglądaliśmy całkiem inną Wisłę, niż w piątek. I w zasadzie to tyle.
E tam .......isz za przeproszeniem.

Ile lat w Anglii grano "omijając linię pomocy" !!

Gdyby wczoraj w Naszej druzynie wystąpił napastnik, mysle ze byly w stanie zdobyc bramke po wrzutce Paljica.(i teraz przypomina mi się jak to Magic w meczach z Karabachem i chyba Widzewem pokazał jak beznadziejnie słabo czuje sie w powietrzu)
Pomoc wczoraj pracowała, najbardziej pracował Garguła nad tym, by miec 95% strat.

O Radku pisał nie bede,ale jak dla mnie, zmiana pokoleniowa ktora nastapila w meczu z Arka ,powinna trwać.
Mam nadzieje (aczkolwiek patrzac na fakty ciezko w to uwierzyc) ze trener wystawi na Ruch identyczny skład jak na Gdynie.

Wojtek,Maciek,Łukasz ( a Mirek Szymkowiak na nim reprezentacje na Euro budował...).dziekuje za gre w barwach Wisły,ale juz tyle. Dajcież spokoj panowie...

p.s. Kirm coraz czesciej udowadnia ze jest szybszy niż piłka
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno