Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 02.03.2011, 17:38
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...alanie_skladu/

Zapewne tu mówią o kibicach z przed monitora, tych co tu wczoraj dopingowali Wisłe w temacie "Wisła w Pucharze Polski" w godzinach meczu, pozdro dla was!
Odpowiedz cytując