Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21032
Stary 02.03.2011, 17:14
jakby ktoś miał problemy z zaklepaniem biletów na euro poprzez francusko języczną stronę ( najszybciej działąjąca strona uefy ), to piszcie. Ja sobie w końcu poradziłem i zaklepałem;




i przyszło potwierdzenie




Ostatnio edytowane przez nbp : 02.03.2011 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując