jakby ktoś miał problemy z zaklepaniem biletów na euro poprzez francusko języczną stronę ( najszybciej działąjąca strona uefy ), to piszcie. Ja sobie w końcu poradziłem i zaklepałem;

i przyszło potwierdzenie 

Ostatnio edytowane przez nbp : 02.03.2011 o godz. 20:36.
|