PvD napisał(a):

a to bardzo ciekawe
niecały miesiąc temu specjalny wątek dla (nie)napastnika
markus
bez odbioru
|
Ja się swoich nadziei związanych z Riosem nie wypieram. Chciałem, by dostał swoje szanse (niekoniecznie jednak w ataku), nie byłem jesienią za szybkim skreślaniem go (ów "specjalny wątek został utworzony pod koniec rundy jesiennej). Nie wycofuję się też ze słów, że pod względem wyszkolenia technicznego przewyższa większość polskich zawodników. Niestety, to jak widać w tym przypadku za mało. Rios nie robi nic, by spełnić nadzieje. Dostał kolejne szanse, okres przygotowawczy z zespołem, nie pokazał, że mu zależy na wygryzieniu ze składu kogokolwiek. W ostatnich minutach wczorajszego meczu nawet specjalnie nie biegał. W tej sytuacji trudno dalej wiązać z nim plany, nie można obrażać się na rzeczywistość.
I jego obecność w kadrze nigdy nie wykluczała i nie podważała potrzeby sprowadzenia dodatkowego napastnika, najpierw "do Brożka", a teraz zimą tym bardziej do Genkowa.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"