wiktorpiekarski napisał(a):

Pięknie polegliście na Wiśle a ze mnie się śmialiście ja dałem x2 i jestem do przodu o kilka stówek.
|
Widze ,ze mamy wiele wspolnego co do przewidywania wczorajszego wyniku.
Dziwily mnie "pewne" typy na Wisle.W Bielsku nie ma co liczyc na sensacje i pewnie odpadniemy.W piatek tez moga byc niespodzianki...