Wyświetl pojedynczy post
oskar TS
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9572
Stary 02.03.2011, 15:45
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Pięknie polegliście na Wiśle a ze mnie się śmialiście ja dałem x2 i jestem do przodu o kilka stówek.
Widze ,ze mamy wiele wspolnego co do przewidywania wczorajszego wyniku.

Dziwily mnie "pewne" typy na Wisle.W Bielsku nie ma co liczyc na sensacje i pewnie odpadniemy.W piatek tez moga byc niespodzianki...
Odpowiedz cytując