Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17529
Stary 02.03.2011, 13:57. nie skończą do 15 marca
z tego co widzialem aktualnie to nie ma najmniejszych szans na to żeby skończyli prace na trybunach do 15 marca , jest jeszcze sporo roboty a na najniższym poziomie nawet nie zaczęli kłaść płytek to chyba spowodowane tym nieszczęsnym betonem który musieli wylać na nowo jakiś czas temu tak więc panie majchrowski thanks tak licze ze najpewniejszy termin to moze kwiecien a maj to juz raczej napewno
Odpowiedz cytując