Titto napisał(a):

|
Myślę, że jeśli na środku zamiast Garguły wystąpi Melikson i zamiast Żurawskiego Genkov to będzie dużo lepiej... A jeszcze lepiej mogłoby być gdyby zamiast Sobola w pierwszym składzie wyszedł Wilk (nie spodziewałem się, że to powiem).
|
No dokładnie, skład powinien grać te 15 meczów w niezmienionym składzie i się zgrywać. Na szczęście teraz już tak będzie, bo Maaskant nie może sobie olać rewanżu z PBB, a tym bardziej ligi.
Wiecie co taka myśl mi chodzi po głowie widząc Kirma pieprzącego wszystko co się da - gdzie jest Boukhari ?
