KOMINEK napisał(a):

|
Poza wczorajszą ,,grą” naszego klubu najbardziej wkurzające jest to że teraz leśne dziadki mają dowód że międzynarodowa Wisła to wielka pomyłka a polska myśl szkoleniowa i polscy zawodnicy to jest to
|
Szczerze? Co za różnica? Tak czy siak PZPN w obecnym kształcie nie ma najmniejszego wpływu na poprawę jakości naszej piłki, niestety...a o wprowadzeniu limitów 6+5 czy coś w ten deseń mogą sobie pomarzyć. Jeśli zrobimy progres w najbliższych latach, to tylko i wyłącznie dzięki dobrej pracy w klubach.