Konfliktowy napisał(a):

|
nbp: rozumiem,że teraz wybierasz tylko bilety itp ale i tak podlegasz losowaniu, którego tam wyniki mają być w połowie kwietnia?
|
no teraz wybierasz bilety na interesujące Cię mecze i płacisz. Na ostatniej stronie formularza podajsz numer swojej karty, albo podają CI numer konta i robisz przelew.
Ale 3 bilety na każdy mecz Polski ( 3, najtańsza kategoria ) i robi się nagle około 1200 :|. a wyniki będą za ok 1,5 miesiąca
Wszystkie 9 biletów będzie na moje nazwisko i do mnie przyjdą, a potem trzeba jeszcze je wymieniać / przerejestrowywać albo opylać na allegro... ....a, burdel jakich mało.
Dalej nie kupiłem biletu, bo trzeba kasy pierw poszukać.