Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 02.03.2011, 12:56
szczerze się obawiam meczu z ruchem po tym co wczoraj widziałem z podbeskidziem. Jedyny o kogo jestem spokojny to Pereiko
Odpowiedz cytując