Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21022
Stary 02.03.2011, 12:54
nbp: rozumiem,że teraz wybierasz tylko bilety itp ale i tak podlegasz losowaniu, którego tam wyniki mają być w połowie kwietnia?

EDIT:
Trochę dziwne, że płacimy za coś, co tak naprawde nie jest pewne czy dostaniemy...
Ostatnio edytowane przez Konfliktowy : 02.03.2011 o godz. 13:14.
Odpowiedz cytując