Chrisman napisał(a):

This match it was a message to the Ekstraklasa
Podbeskidzie is ready
|
zapraszam na forum angielskojęzyczne...
Poza tym: Nie znalazłem statystyk, ale cała druga polowa gdy Wisła praktycznie nie schodziła z połowy Podbeskidzia posiadając piłkę w przytłaczającej proporcji, pokazała, że z ta gotowościa to nie jest tak do końca dobrze. Na jeden mecz, gdy Podbeskidzie się spręży, może wystarczyc. Na całą kolejkę chyba juz nie bardzo.
Ale zawsze jak w Ekstraklasie będzie grała druzyna z ambicjami przyniesie to duzo korzyści