|
Ktoś napisał , że RM popełnił błąd taktyczny ponieważ kazał swoim zawodnikom grać do końca o zwycięstwo w meczu z Podbeskidziem .
Moim zdaniem to nie jest błąd RM przecież my jesteśmy WISŁA KRAKÓW a nie jakiś "podwórkowy klubik" i w każdym meczu mamy grać o zwycięstwo !
Fatalnie wypadli Jaliens , Guła , Żurawski , troszkę lepiej od wymienionej trójki wypadł Sobol jednak w meczu ligowym z Ruchem wystawił bym Wilka .
... " Grali fair, a tak grając, Bóg nie pozwolił im przegrać " ...
... " Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż , że się mylili " ...
|