Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
123
02.03.2011, 11:59
Ludzi może być mniej - mpk jeździ tam raz na tydzień.
Zdaję sobie sprawę, że z innymi halami był problem...Dobrze, że tylko do końca rundy
Będzie trzeba do końca rundy wytrzymać
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7250633
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff