Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 02.03.2011, 11:59
Ludzi może być mniej - mpk jeździ tam raz na tydzień.

Zdaję sobie sprawę, że z innymi halami był problem...Dobrze, że tylko do końca rundy

Będzie trzeba do końca rundy wytrzymać
Odpowiedz cytując