arti napisał(a):

Po tej plamie doszli Kosa, Boguski, Jirsak, Niedzielan (odszedł Błaszczykowski) więc drużyna została niewatpliwie wzmocniona = potencjał wzrósł.
Ale potem po odejściu Kosy zaczeło zgrzytać w maszynce, poza tym było już tylko upuszczanie krwi więc zjazd sportowy był całkowicie zrozumiały, a i tak zdołał dużo ugrać w Polsce i cos tam pokazać (nie tylko Levadię) w Eurpoie..
|
Kosa gral pol roku a Niedzielan prawie wcale bo zlapal kontuzje. Odszedl jeszcze Dolha Wiec potencjal byl podobny.