Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9530
Stary 02.03.2011, 11:54
arti napisał(a):Wyświetl post
Po tej plamie doszli Kosa, Boguski, Jirsak, Niedzielan (odszedł Błaszczykowski) więc drużyna została niewatpliwie wzmocniona = potencjał wzrósł.
Ale potem po odejściu Kosy zaczeło zgrzytać w maszynce, poza tym było już tylko upuszczanie krwi więc zjazd sportowy był całkowicie zrozumiały, a i tak zdołał dużo ugrać w Polsce i cos tam pokazać (nie tylko Levadię) w Eurpoie..
Kosa gral pol roku a Niedzielan prawie wcale bo zlapal kontuzje. Odszedl jeszcze Dolha Wiec potencjal byl podobny.
Odpowiedz cytując