Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 02.03.2011, 11:44
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Te wybicia piłek są zwiazane z tym, że zupełnie nikt z pomocy nie pokazuje się, żeby zagrać mu piłkę. Pochowają się za plecami przeciwnika i co ma taki Bunoza zrobić? Tylko dzidy..
Zawsze może oddać piłkę bramkarzowi lub wymienić kilka podań w defensywie...
Odpowiedz cytując