Antystenes napisał(a):

|
Te wybicia piłek są zwiazane z tym, że zupełnie nikt z pomocy nie pokazuje się, żeby zagrać mu piłkę. Pochowają się za plecami przeciwnika i co ma taki Bunoza zrobić? Tylko dzidy..
|
Zawsze może oddać piłkę bramkarzowi lub wymienić kilka podań w defensywie...