Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11930
Stary 02.03.2011, 11:26
W sumie nie wiadomo, gdzie to wrzucić, ale uznałem, że ten temat zawiera ziarnko dyskusji o społeczeństwie.
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._ksiazki_.html

Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi? To może zróbmy osobne miejsca dla mających garnitur (żeby się nie pobrudził, a w dodatku pasażer w garniturze jest mniej awanturujący się).
Poziom egotyzmu tzw. "elity narodu" jest po prostu zatrważający. W dodatku przynależność do niej wyznaczana jest poprzez czytanie książek. Czyli co, jak ktoś czyta "Zmierzch" albo wywiad-rzeka z Kingą Rusin, to należy do elity narodu i trzeba mu ustąpić miejsca? Rasa panów się znalazła.