Ogryzek napisał(a):

1. Błąd strategiczny Maaskanta
|
A moim zdaniem 0-1 jest dla nas bardziej korzystne niż 0-0.Poważnie.Przy 0-0 to mogły by być jakieś kalkulacje itp - teraz sprawa jest jasna.
A co do tego kto bardziej dał dupy - to ogólnie do 'wszystkich'.Sami niepotrzebnie wpadacie w tą pułapkę dyskusji pt. 'nasi i nie nasi'. Na dziś wszyscy są nasi.
To też nie jest tak że wszyscy grali słabo - koszmarnie zagrał Jaliens,Garguła i Żuraw,słabo Sobol i Kirm - reszta przyzwoicie bądź dobrze(Pareiko) ale niestety w 6 z Podbeskidziem się nie wygra.
Zresztą ja się tego spodziewałem, może nie porażki ale drogi przez mękę.Będzie lepiej
ps - jakiegoś choćby lekkiego sugerowania przekrętu u bukmacherów nie komentuje bo musiał bym kogoś poważnie obrazić