Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 02.03.2011, 11:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

1. Błąd strategiczny Maaskanta
A moim zdaniem 0-1 jest dla nas bardziej korzystne niż 0-0.Poważnie.Przy 0-0 to mogły by być jakieś kalkulacje itp - teraz sprawa jest jasna.
A co do tego kto bardziej dał dupy - to ogólnie do 'wszystkich'.Sami niepotrzebnie wpadacie w tą pułapkę dyskusji pt. 'nasi i nie nasi'. Na dziś wszyscy są nasi.
To też nie jest tak że wszyscy grali słabo - koszmarnie zagrał Jaliens,Garguła i Żuraw,słabo Sobol i Kirm - reszta przyzwoicie bądź dobrze(Pareiko) ale niestety w 6 z Podbeskidziem się nie wygra.

Zresztą ja się tego spodziewałem, może nie porażki ale drogi przez mękę.Będzie lepiej

ps - jakiegoś choćby lekkiego sugerowania przekrętu u bukmacherów nie komentuje bo musiał bym kogoś poważnie obrazić
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 02.03.2011 o godz. 11:26.
94 - Allah Akbar!!