|
Nie mówię że jest jakiś spisek, ale coś jest na rzeczy, mnie bardzo irytowało że we wczorajszym meczu przy takiej grze Żurawia, Maaskant nie zdecydował się na wpuszczenie Riosa choćby zaraz po przerwie, no bo w końcu dostał swoją ,,szansę" ... bodajże w 88 minucie
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez wooojo : 02.03.2011 o godz. 11:23.
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
|