Wyświetl pojedynczy post
wooojo
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9525
Stary 02.03.2011, 10:59
Mnie bardzo nurtuje ta sprawa z Riosem, i nie wydaje mi się że by tu chodziło o jego umiejętności, i słabo też przemawia do mnie argument odnośnie kasy, przecież każdy kto oglądał wczorajszy mecz widział że Żuraw jest kompletnie bezproduktywny, i nie pokazał nic w starciu z pierwszoligowcem a co dopiero ekstraklasa czy puchary... Więc wychodzi na to że został na tylko jeden napastnik na całą rundę, choćby z tego powodu dał by szansę Riosowi, nawet jeśli miałby u nas zostać tylko pół roku mógłby na pomóc przez ten okres, w każdym bądź razie wydaje mi się że wniósł by więcej na boisko niż Żuraw.
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO

...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
Odpowiedz cytując