|
Mecz z Podbeskidziem pokazał, że środek Sobol-Sivakov-Garguła jest za słaby, by kreować grę. Nie ma odpowiedniej asekuracji, a przede wszystkim nie ma kreatywności i poszanowania piłki, a te dwie rzeczy są niezbędne przy ustawieniu 4-2-3-1. Nie jestem trenerem, by powiedzieć, jak ustawić zawodników w środku, ale pewne jest to, że przy obecnej formie, taka postać najważniejszej formacji nie przyniesie rezultatów.
|