Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 02.03.2011, 10:22
Ja mam tylko nadzieje ze po wczorajszym meczu kilku z forumowiczow troche ostudzi swoj zapal i upusci powietrza z napompowanego balonu. Wierze ze jednak w Piatek Nasi beda chcieli sie zrechabilitowac i wygrac ale uwazam ze znowu bedzie walka do samego konca mimo iz Ruch moze wydawac sie slaby. A wiec z wiara w zwysciestwo i z odpowiednim szacunkiem do Ruchu bo powtorzy sie Podbeskidzie.
Odpowiedz cytując