Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1095
Stary 02.03.2011, 09:45
Z całym szacunkiem jeżeli Holender w obronie notorycznie popełnia podobne błędy to coś tu nie jest tak jak być powinno. W sparingach również prezentował się słabo - nie dziwię się, że bez żalu go oddano z Holandii. Na prawdę za pół roku będzie podobnie jak rok temu - trzeba zacząć od obrony, gdzie poza Chavezem nikt nie prezentuje przyzwoitego poziomu - przy wczorajszej grze Holendra i Bośniaka to Cikos (w moim przekonaniu również za słaby na Wisłę zawodnik) to profesor. Nie jestem przekonany czy ta przebudowa zmierza w dobrym kierunku Pereiko i Meleks na razie się sprawdzają.