Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 02.03.2011, 09:36
mulda napisał(a):Wyświetl post
A wg mnie Chavez byl drugim pozytywnym ogniwem obok bramkarza. No moze najmniej negatywnym.
W pierwszej połowie ...
bo z drugiej połowy przypominam sytuację gdy jakiś napadzior Podbeskidzia, bedąc 1,5 m za Chavezem dogonił go wygarną mu piłkę, potem na polu karnym kiwnął zwodem przedszkolaka i tylko Pereiko (najlepszy w drużynie) uratował sytuację ....

Chavez nadrabia dobrym ustawianiem się i siłą ... ale z Marcelo lepiej go nie porównujmy ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.