skeba napisał(a):

|
Podbeskidzie w 8 meczach w I lidze na własnym stadionie 7 razy wygralo i 1 raz zremisowało. Świetnie to wróży przed rewanżem
|
Jeszcze raz napiszę, bo widzę, że morale nie jest najlepsze... Jeśli nasi piłkarze zechcą awansować, to to zrobią. Żadne statystyki Podbeskidzia nie mają znaczenia. Ten mecz Wiślacy przegrali ze sobą, nikim innym. Niestety, pokazali w ten sposób, że czasy minimalizmu nie są jeszcze za nami. Taki zimny prysznic był potrzebny. Według mnie przyszedł w najlepszym momencie i w najlepszy możliwy sposób, bo nie w ekstraklasie.