Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1089
Stary 02.03.2011, 09:11
Podbeskidzie niczym Levadia<a nawet i gorsze bo tamci mistrze Estoni> Garzda wypowiedz wyżej ma trochę racji.
Po co Źuraw<sciana> Rios widocznie słaby jak nie gra wkońcu maskant by go napewno wcześniej wpóścił bo jemu lotto tkto gra ważne aby db grał.. Małecki corazz bardziej gwiazdorzy<niestety>za dużo sam. Poza Jaliensem nowi zawodnicy się nadają bo znów lepsi od reszty<jeszcze Chawez db grał>
Miejmy nadzieje że to dlatego że zimno a jak przyjdzie wiosna i ciepło to będą<wymiatać><hihi>