Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 02.03.2011, 09:04
Kubeł zimnej wody na nasze głowy.
Mam nadzieję, że nasze orły zmażą tą plamę w rewanżu..
A pojutrze mam nadzieję ładna gra i wygrana z Ruchem...