Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1088
02.03.2011, 09:04
Kubeł zimnej wody na nasze głowy.
Mam nadzieję, że nasze orły zmażą tą plamę w rewanżu..
A pojutrze mam nadzieję ładna gra i wygrana z Ruchem...
arti