|
I Jaliens prawie się pod ta ziemię zapadł bo po zrobieniu go w ciula był tak w....iony i załamany że chwilę stał w bezruchu skołowany. Poza tym to już drugi mecz w którym widać że ma problemy jakby ze zwrotnością i dynamiką.
Przeciwnie Pareiko - widać duże doświadczenie i to że myśli na boisku - sytuacja z początku drugiej połowy gdy zablokował strzał z metra PBB. Szybkość reakcji też niezła bo o mały włos a wyciągnął by Malinowskiemu piłkę spod nóg.
No i Mąły niestetey po raz kolejny pokazał że na spowalnia grę, holuje piłkę. Że najgroźniejszy jest gdy gra jeden na jeden.
Generalnie pierwszoligowiec nas ośmieszył nie dając nam wyjść z połowy przez pierwszy kwadrans. Goście widać było że są świetnie przygotowani szybkościowo i mają pomysł na grę który konsekwentnie realizowali.
|