Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9524
Stary 02.03.2011, 08:23
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Mecz dedykujemy zwolennikom polskich kopaczy (polskiej myśli szkoleniowej). Jak zwał, tak zwał.
Co Ty wypisujesz ? Ograło nas 8 polaków z poziomu pierwszoligowego i 3 emerytowanych słowaków a ty snujesz jakąs szyderę. Wczorajszy wynik, to własnie woda na młyn dla takich Piechniczków, który Ci powie i co to jest Bunoza czy smieszny Jaliens jak przyjeżdżają Ziajka i Cieśliński i robią z nimi co chcą.
Odpowiedz cytując