WiślakMyślenice napisał(a):

|
Mecz dedykujemy zwolennikom polskich kopaczy (polskiej myśli szkoleniowej). Jak zwał, tak zwał.
|
Co Ty wypisujesz ? Ograło nas
8 polaków z poziomu pierwszoligowego i 3 emerytowanych słowaków a ty snujesz jakąs szyderę. Wczorajszy wynik, to własnie woda na młyn dla takich Piechniczków, który Ci powie i co to jest Bunoza czy smieszny Jaliens jak przyjeżdżają Ziajka i Cieśliński i robią z nimi co chcą.