Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1085
Stary 02.03.2011, 08:15
Uważam, że dobrze się stało. Chłopaki zobaczyli że samą swoją zajebistością meczu nie wygrają. Całe szczęście był to PP i jest szansa rewanżu. Gorzej by było, gdyby to była liga i stracone ligowe punkty. Oby to była dobra lekcja pokory dla Chłopaków.
P.S Co nas nie zabije, to nas wzmocni!