|
Uważam, że dobrze się stało. Chłopaki zobaczyli że samą swoją zajebistością meczu nie wygrają. Całe szczęście był to PP i jest szansa rewanżu. Gorzej by było, gdyby to była liga i stracone ligowe punkty. Oby to była dobra lekcja pokory dla Chłopaków.
P.S Co nas nie zabije, to nas wzmocni!
|