Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1084
Stary 02.03.2011, 07:51
nie wiem co powiedzieć o tym meczu... było słabo, a nawet bardzo słabo... podobała mi się dziś gra Pareiki, Paljicia, Chaveza, Shivakowa, Meliksona... reszty nie skomentuję, bo musiałbym użyć niecenzuralnych słów... powiem jedynie tyle, że ktoś chyba powinien odsunąć od składu Żurawia bo to co on wyprawia w polu karnym przeciwnika to po prostu zgroza (sytuacja z główką). aha i rozumiem, że na Riosie już postawiono krzyżyk, bo jak inaczej można skomentować sytuację zawodnika który wchodzi na ostatnie minuty meczu... chodzi oczywiście o pieniądze, a nie o umiejętności...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!