Orson napisał(a):

Na dzień dzisiejszy sklad powinien wygladac tak:
Pareiko - Cikos, Bunoza, Jaliens, Pajlic - Wilk, Siwakow, Maor - Kirm, Małecki - Genkov
i zero ....a zmian...
|
A wg mnie Chavez byl drugim pozytywnym ogniwem obok bramkarza. No moze najmniej negatywnym.