marek2a napisał(a):

|
wcale sie nie zdziwię jak robert wy...li cały nasz śrorek i z ruchem wejdą Wilk, Melikson,
|
Tymi zawodnikami powinien wyjść już dziś więc nie wiem co tu jest do dziwienia.
najbardziej martwi sytuacja na szpicy. Wszyscy milczą, nikt nic nie wie o Genkovie, chory nie chory, uraz nie uraz, ni chuja, nie napiszą.
A jeśli nic mu nie dolegało to już kompletnie nie rozumiem Maskaanta.
Żurawski?
http://www.youtube.com/watch?v=9KvqWM9VhpA
Najpierw mówi że podchodzi poważnie do PP po czym wystawia dziwny skład.
A po meczu mówi że Wisła zagrała w 1 połowie zagrała na 70% (niezrozumiałe dla mnie) Ja nie widziałem 20%. Gdyby zagrali na 70 to sądze że Podbeskidzie miałoby problem z przejściem środka boiska.
Obawiałem się padliny, ale nie aż takiej.