Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 02.03.2011, 01:02
co pisało na płótnie za bramką pod trybuną E zaraz na początku drugiej połowy?

Siwakow, mały i Pareiko najlepsi... reszta dziś dno:(