Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
1072
02.03.2011, 01:02
co pisało na płótnie za bramką pod trybuną E zaraz na początku drugiej połowy?
Siwakow, mały i Pareiko najlepsi... reszta dziś dno:(
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25