Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1071
Stary 02.03.2011, 00:52
gigant napisał(a):Wyświetl post
Bóg nam zesłał ten wynik i taką grę. Chyba pooglądali za dużo tv ostatnio i naczytali się gazet, które rozpływały sie nad grą Wisły. Teraz bum i spadek na dupsko z wysokości.Brakło pokory i szacunku dla rywali, którzy prawdopodobnie za 3 miesiące będą naszym ligowymi przeciwnikami, czego im szczerze zyczę. Wygrali lepsi w dniu dzisiejszym, a na pewno ci którym bardziej się chciało.
Brawo Pareiko, wygląda na solidnego bramkarza. Najbardziej żal Żurawia, człowiek męczy siebie i kibiców. Rewanż wygramy i awansujemy dalej.
Otóż to.

Martwi jedynie postawa Jaliensa bo powinien być pewniakiem a robi szkolne błędy - gdzie akurat przy golu totalny niefart bo bardzo dobry wślizg zrobił.
94 - Allah Akbar!!