Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1068
Stary 02.03.2011, 00:19
Chłopaki zagrały chodzonego. Myśleli że na spokojnie rozjadą rywala a tu lipa. No cóż przykro się to oglądało, ale coś czuję że w piątek z Ruchem zagrają o 2 klasy lepiej.