|
Gratulacje dla Podbeskidzia.
Puchar nie puchar, przegrana na R22 to wstyd.
Jeżeli ten mecz był dowodem na dobór podstawowej meczowej jedenastki, to ten dowód zakończył się sukcesem.
Obrona - para Bunoza - Chavez. Q póki co słabo. Cikosz pozdrawiał zza telewizora wszystkich swych krytyków.
Jest jaki jest - ale jego brak był boleśnie widoczny.
Druga linia - z ogromnym bólem serca to mówię. Sobol ława póki co. Wilk jest lepszy. Garguła moze jeszcze wystrzeli formą, ale po dzisiejszym meczu raczej jako dopełnienie osiemnastki meczowej. Łobo - dobrze mu idzie w Młodej Wiśle, nie ma co tego zmieniać.
Shivakov jak schodził to pomyślałem, że możemy stracić bramkę. Pewniak do jedenastki.
Kirm, Mały słabo, ale kim ich zastąpić.
O ataku sie nie wypowiadam, bo go nie było. Znaczy nie dostawał podań. Pytanie jakby zagrał Maciek, gdyby druga linia grała w innym zestaweniu pozostaje bez odpowiedzi. Tak czy siak na dziś tylko Genkov.
Przegraliśmy, bo nie było zaangażowania. Przegralismy, bo w drugiej linii tylko Shivakov był na zadawalajacym poziomie.
|