Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1064
Stary 01.03.2011, 23:53
Możemy tłumaczyć sobie mecz jak chcemy ale przegraliśmy z drużyną która nie miała prawa wstępu na naszą połowę. Pozostaje tylko odbić to sobie w rewanżu. Orientuje się ktoś jak z biletami na wyjazd do Bielska?