Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1063
Stary 01.03.2011, 23:50
Cytat:
„Myślę, że w pierwszej połowie zagraliśmy na 70% możliwości. W drugiej połowie powinniśmy strzelić bramkę. Podbeskidzie zagrało dzisiaj bardzo dobrze, ale nie powinniśmy przegrać z drużyną z pierwszej ligi” – powiedział Robert Maaskant.


On tak na serio? Jeśli to było 70% to przy 100% będziemy mieć problem ze sforsowaniem obrony Polonii Bytom.
Ja bym tego nie ocenił na 10%. Mecz na klepisku w Bielsku Białej, czyli kopanie się po czołach, Podbeskidzie pewnie coś wciśnie w zamieszaniu, i trzeba wtedy kilka strzelić a biorę optymistyczny wariant że Podbeskidzie strzeli tylko jedną. U siebie są dosyć mocni, rzadko przegrywają i tracą bramki.

A prawdziwe emocje już jutro w hali Wisły o mistrzostwo Polski w koszykówce kobiet. Początek 17:45. WSZYSCY DO HALI!
Ostatnio edytowane przez aNouc : 01.03.2011 o godz. 23:55.