Cytat:
|
„Myślę, że w pierwszej połowie zagraliśmy na 70% możliwości. W drugiej połowie powinniśmy strzelić bramkę. Podbeskidzie zagrało dzisiaj bardzo dobrze, ale nie powinniśmy przegrać z drużyną z pierwszej ligi” – powiedział Robert Maaskant.
|
On tak na serio? Jeśli to było 70% to przy 100% będziemy mieć problem ze sforsowaniem obrony Polonii Bytom.
Ja bym tego nie ocenił na 10%. Mecz na klepisku w Bielsku Białej, czyli kopanie się po czołach, Podbeskidzie pewnie coś wciśnie w zamieszaniu, i trzeba wtedy kilka strzelić a biorę optymistyczny wariant że Podbeskidzie strzeli tylko jedną. U siebie są dosyć mocni, rzadko przegrywają i tracą bramki.
A prawdziwe emocje już jutro w hali Wisły o mistrzostwo Polski w koszykówce kobiet. Początek 17:45.
WSZYSCY DO HALI!