willow napisał(a):

@westersyl => jak dla mnie Bunoza zagrał lepiej niż Jaliens, ale możliwe, że się nie znam.
Natomiast na pewno dobry mecz w wykonaniu Chaveza - najpewniejszy defensor dzisiaj
|
Dokładnie. Bunoza, mimo, że nie ustrzegł się mniejszych błędów zagrał poprawne zawody, a Jailens zagrał katastrofe, ale na forum został wrzucony do worka "tych słabych" więc się po nim jedzie, zamiast użyć raz na jakiś czas mózgu. Tym bardziej, że on zdecydowanie najlepiej wyprowadzał piłkę do ataku, a ktoś tu pisze, że "wypierdala każdą piłkę". Zastanawiam się czy wszyscy co tu piszą oglądali ten mecz, czy po prostu piszą, bo tak i już.