Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 01.03.2011, 23:43
Z trybun (siedziałem na E, na górze) to właśnie Bunoza grał dobrze.

W pomocy najlepszy moim zdaniem Sziwakow.

Ogólenie cały zespół dno. Na stojąco się meczu nie wygra.