|
Tak przechodzącej Wisły obok meczu (pomimo naszych ostatnich występów w pucharach) dawno nie widziałem.
Zachciało im się biegać w drugiej połowie i kilka akcji miało jakieś tempo.
Niestety obawiam się, że z kilku zawodników już nic nie wydobędziemy. Guła, który ma rozgrywać chowa się za obrońcami przeciwnika, o Żurawiu szkoda cokolwiek pisać. Jaliens też wyglądał dzisiaj jak junior.
Nie robiłem sobie jakiś wielkich nadzieji po Arce jak niektórzy, bo tamten mecz też mógł się różnie skończyć, ale tego co dzisiaj zobaczyłem nie spodziewałem się w najczarniejszych snach.
Melikson coś próbował grać ale z partnerami to on się jeszcze nie rozumie. Widać po nim natomiast, że był w trakcie sezonu, po szybkości, reakcji. Ciekawe jak bedzie wyglądał po przerwie letniej.
|